Muzeum szczecińskiej pocztówki

Moje zdjęcie
Szczecin, Zachodniopomorskie, Poland
Zapraszamy serdecznie do Muzeum Szczecińskiej pocztówki. W muzeum będą zaprezentowane pocztówki wydane ze Szczecinem w tle po 1945 roku aż do dziś.

sobota, 5 sierpnia 2017

The Tall Ship Races 2017 - pocztówki wydane przez Pocztę Polska

Największe żaglowce świata kończące wyczerpujący wyścig po Bałtyku zawinęły do stolicy Pomorza Zachodniego, by wspólnie z mieszkańcami i turystami świętować wielki finał regat The Tall Ships Races 2017.
Impreza organizowana była przez Szczecin już dwa razy – w latach 2007 i 2013. Podobnego klimatu nie odnajdziemy w żadnym innym miejscu!

Na stoisku Poczty Polskiej udało się nabyć pocztówki, wydane specjalnie na tą imprezę. Można też było zdobyć pieczątkę okolicznościową. Numeracja jest dziwna bo udało się zdobyć tylko numery 5, 6, 7, 9. Możliwe że w kolejnych dniach imprezy pojawią się brakujące numery. Pocztówki wydane w nakładzie 500 lub 1000 sztuk.

Nr.5/Szczecin nakład 1000 sztuk

Nr.6/Szczecin nakład 500 sztuk